субота, 27 лютого 2016 р.

В середу, 24 лютого, в ЗОШ №11 відбулося 3 міське методичне об'єднання вчителів початкових класів.
Хто дорожить життям думки, той дуже добре знає, що справжня освіта - це тільки самоосвіта.

Ковальова Л.І (керівник ММО) розповіла про шляхи розвитку громадянської компетентності в умовах випереджаючої освіти для сталого розвитку, про принципи та методи громадянського виховання.                                                                                    

 Давня мудрість говорить: "Хто стоїть на місці, той відстає". А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.

Швець І.Г. (ЗОШ №7) розповіла про нову технологію веб-квесту. За допомогою презентації познайомила з його основними елементами, структурою цього уроку та перевагами використання методики веб-квесту.

 Природа - це казка, яку потрібно читати серцем.

Ванкович Т.С. (ДНЗ - ЗНЗ - школа І ступеня) звернула увагу вчителів на упровадження нового змісту навчання природознавства.


Міхольська О.І. (ЗОШ №9) поділилася досвідом роботи із задачами. Звернула увагу на методику роботи на кожному етапі та на види творчих робіт. Із захватом ділилася схемами
 до кожного виду задачі.


Про особливості вікових криз дітей шкільного віку та кризу семи років розповіла   Бутакова Я.А. (психолог НВК "Ліцей №10"). Засідання закінчилося на позитиві тренінгом "Батьки - діти", який провела Бутакова Я.А.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар