пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Засідання методичної комісії 1-х класів за темою "Модернізація змісту освіти. компетентності сучасного вчителя.

17 травня 2020 року в онлайн-режимі, з використанням платформи ZOOM, було проведено третє засідання методичної комісії. Під час онлайн-зустрічі учитель ЗОШ №12 Олійник Д.С. розповіла про нестандартні форми роботи з учнями 1 класів відповідно до  концепції НУШ, а саме, про використання педагогічних технологій "Щоденні 5" та "Щоденні 3", звернула увагу  присутніх на поетапність введення цих технологій у навчальний процес, що залучення дітей до таких видів діяльності буде сприяти розвитку читацьких умінь та навичок, розширить словниковий запас першокласників, навчить вільно викладати в майбутньому власні думки усно і письмово ("Щоденні 5"); зацікавить учнів математикою, усуне прогалини у знаннях, відпрацює обчислювальні навички ("Щоденні 3"), а обидві технології навчать працювати дітей у парі, в  групі, самостійно.
Лавриненко Т.М., учитель Добронадіївського НВК, поділилася власним досвідом роботи щодо впровадження діяльнісного підходу до навчання учнів у початкових класах, розкрила особливості впровадження технології рівневої диференціації на уроках математики в умовах НУШ, навела приклади практичних завдань для парної та групової роботи учнів на уроках.
Смирна І.Г., учитель ЗОШ № 7, познайомила колег із власними педагогічними наробками щодо формування особистості школяра засобами ігрової діяльності, звернула увагу присутніх на те, що використання різноманітних ігор на уроках в 1-х класах допомагає формувати інтерес в учнів до навчання, створювати світогляд дитини.
Колісник Т.В., учитель ЗОШ №5, поділилася власним досвідом щодо залучення батьків до освітнього процесу, розповіла про основні шляхи співпраці з ними, презентувала різні стратегії з питань роботи з батьками, такі як тренінги, майстер-класи, скриньки допомоги тощо.
Постоєнко О.О., учитель ЗОШ №9, презентувала досвід своєї роботи за методичною проблемою "Соціалізація молодшого школяра шляхом упровадження інноваційних технологій  у навчально-виховний процес",  розкрила основні напрямки своєї методичної роботи, проаналізувала досягнення та проблеми, окреслила шляхи їх розв'язання в умовах НУШ.
Учителями ММО були зроблені підсумки роботи за 2019-2020 н.р. та обговорені пропозиції щодо планування роботи на 2020-2021 н.р.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар